Ставай воїном Князівської бригади!

Ми відстоюємо наші свободу та незалежність, право бути українцями на своїй землі і ніщо так не об'єднує, як спільна мета – перемога. Так кажуть воїни 14-тої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, які відточують бойові навики, гартують дух і витримку під час відновлення боєздатності. Нещодавно в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки військовослужбовці бригади опанували протитанкові ракетні комплекси NLAW і відмінно виконали бойові пуски ракет.

Бойова бригада з початку війни, гідно та з честю, виконує завдання в Донецькій і Луганській областях та періодично повертається в пункт постійної дислокації в місто Володимир-Волинський, що на Волині.

Двері військової частини відкриті для буковинців, які готові проходити службу на посадах рядового, сержантського, а також офіцерського складу. Громадянам без досвіду служби пропонується підготовка в навчальному центрі та здобуття за два-три місяці військово-облікової спеціальності.

При переїзді на нове місце служби, військовослужбовцю виплачується підйомна допомога в розмірі місячного грошового забезпечення та 50% від цієї суми на кожного члена сім’ї. Ті, хто укладає контракт вперше також отримують винагороду від 19000 грн.

Військовим надається речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування, щорічні виплати на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення. Пропонується безкоштовне проживання в гуртожитках, або компенсація за оренду житла.

Грошове забезпечення солдата першого місяця служби складає в середньому 11000 грн. в місці розташування частини та від 33000 грн. в районі ООС.

Охочим стати в стрій досвідчених воїнів Князівської бригади потрібно звернутись до територіальних центрів комплектування за місцем реєстрації, або до Чернівецького ОТЦК та СП за адресою: вул. О. Кобилянської, 32. Телефонуйте за номерами: (050)9480349, (095)3925911, (0372)524349.

Прес-служба Чернівецького ОТЦК та СП

Фото 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації