Рада попередила українців про можливе посилення мобілізації

  • Армія
  • 1340
  • 0

Секретар Комітету Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко попередив про те, що мобілізація в Україні може посилитись. Таким чином народний депутат прокоментував заяву Генштабу ЗСУ про те, що Росія може розпочати нову хвилю примусової мобілізації від 400 до 700 тисяч осіб.

Про це повідомляє “Главком”.

Костенко зазначив, що в результаті мобілізацію в Україні теж можуть посилити і вона стане інтенсивнішою.

«Зараз ми проводимо мобілізацію, реагуючи на те, які сили та засоби є у росіян. Наприклад, є у них приблизно 400 тисяч військових. Тому ми реагуємо на мобілізацію, поповнюємо наші частини, які стоять на передньому краю, формуємо нові. Звичайно, якщо мобілізація в Росії йтиме таким темпом, нам потрібно буде збільшувати мобілізацію для того, щоб можна було адекватно реагувати», – зазначив нардеп.

Парламентарій додав, що РФ не переймається підготовкою, озброєнням та екіпіруванням своїх військових, однак, за словами Костенка, за бажання це може змінитись.

«Призвати можна, але наскільки це буде якісно? Це буде м'ясо, яке прийде сюди і не зможе виконувати серйозні бойові завдання. Але при цьому ми не можемо недооцінювати і маємо пам'ятати, що наша армія на 80% приблизно складається із мобілізованих громадян, не є кадровими військовими. Тож недооцінювати ворога не можна», – підкреслив Роман Костенко.

Разом з тим, представник командування Медичних сил ЗСУ підполковник Дмитро Мірошниченко роз'яснив, де служитимуть особи із хронічними хворобами. Військовий зазначив, що люди з певними захворюваннями і раніше служили у підрозділах забезпечення та у навчальних центрах. У деяких з них є діагнози, які не дозволяють йти воювати на передову, але вони можуть виконувати завдання на службі в тилу без обмежень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації