Генерал Тарнавський спрогнозував великий прорив і назвав мету-мінімум контрнаступу

  • Армія
  • 1617
  • 0

Найбільший прорив ЗСУ під час контрнаступу ще попереду він може статися в районі Токмака. Це місто на Запоріжжі є мінімальною метою.

Відповідну заяву зробив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський у бесіді з журналістами CNN.

За словами генерала, на сьогоднішній день росія розраховує на глибину своєї лінії оборони в районі Токмака. На цій ділянці фронту є поєднання невеликих шкідливих груп противника, які зараз розміщені "дуже точно і компактно". Проте українські військові своїми діями змушують ворога поступово відступати. "Токмак – це мета-мінімум", - сказав Тарнавський і нагадав, що головною метою України є вихід на державні кордони, цитує публікацію Діалог.

Генерал припустив, що погодні умови в осінній період можуть стати серйозною перешкодою під час наступальних операцій, але він не думає, що цей фактор вплине з огляду на те, що українські військові в основному пересуваються невеликими групами без техніки.

Тарнавський також наголосив на важливості ударів по військових цілях РФ у Криму, зазначивши, що руйнація командних центрів на вищому рівні призводить до хаосу на полі бою. "Знищений командир – це зруйнована ланка управління, без якої неможливі скоординовані дії" , – пояснив генерал.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації