Срач щодо комсомолки фаріон та Залужного - це пестощі семикласників біля під'їзду, в порівнянні з тим, шо вороги використають проти нас - думка відомого телеграм-блогера

ТАКА ДУМКА

Трохи про те, шо буде далі. Ми знову заходимо в зону турбулентності - на полі бою в узкіх не виходить нічого, тому війна перенесеться в інформаційну площину. Так, не на 100%, ніхто не каже, шо бойові дії завершаться вже дуже скоро, але...

Але щодо інформаційних операцій, то достовірно відомо про те, що росіяни мають наміри розхитати зсередини країну. Ціль максимум - захоплення влади "опозиціонерами" та "протестуючими", шоб на чолі був умовний лєгітімич (вітюнчик з міста Єнакієве) чи аналог лукашенко.

Ціль мінімум - показати Україну, як державу третього світу, дике плем'я, яке ніхто не може контролювати. Крім кацапів, звісно. Тому прохання до заходу заплющити очі, шоб рф ще вчинила з сотню-другу військових злочинів і озброєння нехай ніхто не дає буржуйського - тоді кацапи швидко все завершать і буде, як до окупації Криму (мир, дружба і хороша ціна на газ для друззєй мааацкви).

І питання тут не в діючому президенті України. Це не є заклик об’єднатися навколо того, завдяки кому сходить сонце і все таке. Питання в тому, що інструменти для розхитування країни в рф ті самі шо і завжди, а значить тема може зайти + наша влада дає в руки козирі росіянам, які вони обов'язково використають проти нас.

Тому буде важко. В першу чергу морально, бо росіяни чекають на так званий ідеальний шторм, шоб запустити інформаційні операції в період, коли невдоволення владою буде найбільшим - після ракетних обстрілів наших енергетичних об'єктів. Хто не вірить, що суспільство ну дуже легко поляризувати, згадайте останній вселенський срач щодо зама Залужного - х*ї літали один в одного з такою швидкістю, шо жодна крилата ракета не здожене.

Повторюсь, питання не їб*чому президенті, а в тому, як це все будуть намагатися розкрутити кацапи і як зреагує суспільство на спробу розколоти-розхитати країну. Срач щодо комсомолки фаріон та Залужного - це пестощі семикласників біля під'їзду, в порівнянні з тим, шо буде використано проти нас з вами. І я не лякаю, якшо шо - просто треба бути готовим до того, шо будуть задіяні:

ІПСО особисто проти президента України

ІПСО, орієнтовані на родину президента, на дружину та дітей

ІПСО проти Залужного

ІПСО проти ЗСУ

ІПСО проти волонтерів, як явища

ІПСО проти всіх перших осіб держави Україна на даний момент, з метою показати їх всіх у світлі корупціонерів та вождів, а населення України, як диких папуасів, яким страшно палиці в руки давати, не те шо високоточну зброю далекої дальності

Буде безліч вкидів з липовими "сенсаційними" "документами", діпфейки та різноманітні відоси від мосфільму. Буде багато спроб вдарити нижче пояса - використання членів родин, в тому числі неповнолітніх, високопосадовців України з метою дискредитування влади України.

І так, є чіткий мапкер того, що це фуфло на вас подіяло: якшо ви самі собі задаєте питання щодо того н-ахуй це все, заради чого воюємо -, значить подіяло.

До речі, мушу зазначити, шо ніхто не каже завалити їбал*ники і не критикувати владу за її прой*би. Питання в тому, щоб не бути корисними ідіотами і не використовувати російські фейки задля розхитування держави зсередини та власних політичних дивідендів. І все.

Але хуй з ними, з корисними ідіотами - це їх вибір. Мені особисто за майже 10 років війни набридло, а точніше остоп*зділо, пояснювати елементарні речі, хай це робить лікар чи хтось інший, в кого є і час, і натхнення.

Фейки проти проти перших осіб держави понесуть і в наш інформаційний простір, і ЄС та США, де, за допомогою агентів впливу, гру-шників, а також корисних ідіотів, ця інформація буде розтиражована. Шо з цього в підсумку вийде?

Поняття не маю. Якщо наше МЗС буде нормально працювати, то ніх*я. Ну, а якшо все буде як завжди, то і буде як завжди - замість МЗС та дипломатів України будуть пизд*чити активісти та діаспора, які знають, шо робити в таких випадках.

Чи схаває це все інфогівно західний-американський споживач? Гадаю, ні. Причина - путін та росія стали токсичними, як Палестина. Тому не впевнений, шо з цього роЯ вийде ні х*Я. Побачимо, одним словом.

Проте нагадую нашим дипломатам про те, що потрібно їб*ти будь-якого журналіста з будь-якого видання, яке написало ху*ню проти України з кацапськими наративами. Бо це не утисканя свободи преси зі сторони українських дипломатів за межами України, а робота в інтересах держави Україна та захист її територіальної цілісності (одна замовна стаття від росіян може коштувати нам припинення постачання озброєння). Тому треба пизд*чити, а не ходити робити роботу с 9 до 18 години.

Далі. Особисто я з нетерпінням чекаю нові імена в журналістиці, яким вже дали по мішку рублів + статті яких надрукують у найповажніших світових змі. Саме це фуфло нам будуть намагатися продати кацапи: бла-бла-бла, амєріканскій журналіст напісал, чьто... а далі зрада, намп*зда, треба домовлятися з рф. Ну і так далі…

Наголошую, що ніхто не стверджував і не стверджує, що в нас все добре і шо немає взагалі ніде проблем. Це неправда. У нас вистачає болячок, які треба лікувати ще вчора. Проте статті в стилі - нємєцкій журналіст, ссилаясь на собствєнниє анонімниє істочнікі, утвєрждаєт, чьто ххххх — це ху*ня, а не журналістика. Рекомендую хоч іноді читати біографію таких "журналістів" і особливо те, що вони пишуть про рф - будете здивовані. Дуже.

Не важливо також, де саме буде надруковано замовний матеріал, в якому саме виданні - вторгнення рф показало, що продаються всі та без винятку писаки. Питання лише в ціні за їх послуги + шо цього гівна буде реально багато. І все.

Також, гадаю, рф спробує знов викликати валютних повій в Європі, які будуть закликати не постачати озброєння Україні "заради миру" - зібрати "антивоєнні мітинги". Вся надія на нашу діаспору - саме ви, пані та панове, є обличчям України за межами держави і тільки ви можете розказати західній пресі те, що бачили або пережили особисто.

Білорусь. Нападе. Знову. Інфа сотка. На кордоні України і Білорусі 100500 танків, які вже завтра попруть на Київ, бо лукашенко сказавввв...

Ну, ви зрозуміли - собака путіна також буде гавкати після команди з москви і це також понесуть в наш інформаційний простір, в уже звичному для багатьох контексті.

Я не стверджую, що не станеться вторгнення зі сторони РБ. Я про те, що на кордоні з Білоруссю є ті, хто готові зустрічати асвабадітільов з цвєточками + їх давно і заїб*ло, і руки чухаються дати ваті пи*ди, а не тупо спостерігати за нею.

Боятися немає сенсу - ми вже вбили 300 тисяч йобн*тих кацапів і вб'ємо ще стільки ж, якшо це буде потрібно і якшо вони самі від нас не від'їб*ться. Так, буде важко, якшо таки полізуть з РБ, але я не вірю в те шо білоруси нас не бояться - це як мінімум нам дає психологічну перевагу, що доволі важливо. Ну, а чим саме і хто конкретно буде зустрічати чіпсадрони смєрті, вам розкажуть військові. Або не розкажуть, бо в вас немає достатнього рівня допуску.

Епілог. Ніхто не лякає нікого. Ми живемо в таких умовах вже 10 років, а не неповних 2.

Ніхто не закликає припинити критикувати владу за її помилки - навпаки, деяким нашим діячам державним потрібно давно відрубати руки, бо в час війни пиз*ити - це гірше, ніж мародерство.

Суть статті не в тому, шо путін нападе (він напав в 2014 році, якшо хто забув), а тому, шо буде інформаційний шторм та безліч вкидів. Тому треба перевіряти інформацію, а не істерити, бо хтось шось десь чув-недочув-побачив-експерт сказав, шо намп*зда - в статті написали, шо намп*зда вже через тиждень.

Ну або менше дивіться новини - тоді буде трохи простіше психологічно. Бо інакше є всі шанси закипіти. Це нормально, до речі, зменшити кількість споживання новин - варитися в інформаційній каші 24/7/365 здатен далеко не кожен, навіть той, хто цим займається постійно. І не переживайте, війна без вас не закінчиться - встигнете прочитати, шо кацапи отримали пи*ди, чи шо просять миру.

І останнє. Стаття не про Зеленського і не про Порошенко. Заїб*ли. Кінець.

Фашик ДОНЕЦЬКИЙ,
Сторінка у Телеграм: https://t.me/gistapapapa


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації