Сніговий шторм і 20-градусні морози: що нас чекає в найближчі дні

БУДЕ ЗИМНО... /

Погода в Україні 7 лютого принесе сніжний шторм і сильні морози в деякі області. Синоптики розповіли, де буде найбільше опадів і найнижчі температури.

Згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, снігопади сьогодні, 7 лютого, очікуються на Заході - найбільш сильні - у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях. Невеликий сніг імовірний у Вінницькій, Житомирській, Одеській, Херсонській, Миколаївській областях. А на Закарпатті - дощ з мокрим снігом.

В областях з опадами ймовірний сильний поривчастий вітер, а там, де сухо - буде спокійніше.

Найсильніші морози сьогодні на Півночі - від -8 до -13 вдень, а вночі - до -22 градусів. На Заході вдень -2... -5 градусів, вночі - до -12 морозу, у північно-західних областях - холодніше - від -8 до -10 вдень -12... -14 вночі.

У Центрі вдень -8... -11, вночі до -16 градусів, на Сході -7... -11 вдень, вночі -12... -14 морозу. На Півдні температура вище: вдень -1... -4, вночі -3... -7 градусів.

А ось 8 лютого, снігопади очікуються майже по всій країні, а на Захід прийде невелике потепління

На українців чекають справжні люті морози

У Києві сьогодні, 7 лютого, -9... -11 вдень, вночі -13... -15, але сніг малоймовірний. А ось у понеділок, 8 лютого - сильний снігопад. Температура вдень дещо підвищиться - від -6 до -8 градусів.

Сніговий шторм і 20-градусні морози: які області України накриє негодоюСніговий шторм і 20-градусні морози: які області України накриє негодою

Погода в Україні принесе затяжні сильні морози. Вночі температура в деяких регіонах буде знижуватися майже до -20 градусів, а вдень близько -10. Така ситуація буде майже до середини місяця, вважають синоптики.

Так, згідно з даними ресурсу Gismeteo, найхолодніше буде на Півночі та Сході. На Заході - показники термометрів вище, але все ж буде холодно. Найтепліше традиційно - на Півдні країни.

Крім того, наступний тиждень буде багатий опадами. Розпочнеться він зі снігопадів, а до кінця тижня температура підвищиться, і до снігу додадуться дощі, - пише РБК-Україна.


Коментарі:
Більше новин по темі: