Скільки коштують одинарні пам'ятники з граніту в Україні?*

Втрата близької людини - велике горе, яке, на жаль, трапляється на життєвому шляху кожного з нас. Пам'ятник - це та мала подяка, яку ми можемо висловити рідний душі, що пішла у небеса, з його допомогою ми зізнаємось в нескінченній любові і назавжди збережемо пам'ять і гарні думки про добру людину. Не важливо, з якою метою Ви поставите пам'ятник - релігія, почуття, спроба згладити провину, облаштоване місце на кладовищі має бути у кожного, щоб в будь-який момент рідні або друзі могли прийти і сказати кілька добрих слів.

Одинарные памятники встановлюються найчастіше, навіть якщо мова йде про сімейні поховання. Ціни на одинарні пам'ятники в Україні найрізноманітніші, від зовсім бюджетних варіантів, до елітних меморіалів з гравіруванням або інкрустацією. Проте замовляти краще у виробника, без націнок посередників.

Одинарні пам'ятники - чому граніт?

Граніт - найпопулярніший камінь в сфері виготовлення пам'ятників. Це не випадковість, його унікальні властивості дозволяють людині забути про проблеми з монументом на кілька десятиліть. Чому саме гранітний пам'ятник?

1. Різноманітність кольорів - граніт має більше 10 різних забарвлень, найчастіше застосовується Габро і Лезниківський;

2. Стійкість до всього - граніту ні по чому дощ, сніг, яскраве сонце, перепади температур і навіть механічні пошкодження;

3. Незмінність зовнішнього вигляду - навіть через 20 років пам'ятник збереже свій колір, не трісне і не покриється плямами;

4. Дуже простий догляд - крім звичайного протирання мокрою ганчіркою від пилу і бруду граніт не вимагає нічого.

Як підібрати пам'ятник?

Хоча граніт дуже міцний, при наявності хорошого обладнання і навичок з цього каменю зможе зробити практично все що завгодно. Майстри в Харкові виготовляють одинарні пам'ятники різноманітної форми і розміру: з хрестами, фігурами святих, ангелів, птахами та інше. Доставку Аргест Стоун виконує по всій Україні. Як вибрати одинарний пам'ятник?

  • Для жінок краще підібрати модель стели з плавними вигинами, додати зображення ангелів, квітів, свічки;
  • Для молодих дівчат підходять світлі відтінки граніту, акуратні квіткові композиції, гравіювання у вигляді серця або гілки дерева;
  • Чоловікам встановлюють більш суворі одинарні пам'ятники з чорного каменю Габро або Лабрадориту. Розмір і форма пам'ятника підбирається індивідуально, виходячи зі статусу людини, його стилю життя;
  • Могилу юнаку облагороджують меморіалами середнього розміру, на них часто зображують символи батьківської любові, а також почуття коханої жінки, наприклад, серце або квіти.

Одинарні пам'ятники доповнюються іншими елементами - стіл, лави, квітник і багато іншого. Думати про це завжди важко, тому краще заручитися підтримкою професіонала і звернутися в гранітну майстерню.

Де купити одинарні пам'ятники в Чернівцях?

Купити одинарні пам'ятники в можна в гранітній майстерні Аргест Стоун. Виробник гранітних пам'ятників та інших елементів поховання Argest Stone сьогодні пропонує високу якість продукції, гарантію 10 років на кожний гранітний виріб, швидку доставку по всій Україні, а також найнижчі ціни на якісні вироби з натурального каменю.

Ціни на одинарні пам'ятники в «Argest Stone»

У каталозі на сайті Аргест Стоун представлена ​​велика кількість одинарних пам'ятників, серед яких можна підібрати модель, яка підходить за ціною, кольором, формою і розмірами.

  1. Бюджетні одинарні пам'ятники - від 3 до 10 тисяч грн;
  2. Одинарні пам'ятники середнього сегменту - 10-20 тисяч грн;
  3. Елітні одинарні пам'ятники - 20 тисяч грн і більше.

Замовити одинарні пам'ятники з доставкою можна за телефоном (050)100-00-42 або в інтернет-магазині Аргест Стоун.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації