Міліція знайшла маму маленького хлопчика: вона напилася і пішла в загул (ВІДЕО)
МАТИ-МАЧУХА /
Вчора ми повідомляли, що хлопчика віком 2,5-3 років без супроводу дорослих помітили перехожі 14 лютого на вулиці Залозецького обласного центру та одразу звернулися до правоохоронців.
Дитинча направили до міської дитячої клінічної лікарні. На щастя, за висновками лікарів стан здоров’я дитини задовільний. Але родичів знайти спершу не вдалося.
Завдяки відеосюжету на телебаченні, а також активного поширення фото дитини у соціальних мережах, мати таки дала про себе знати. Як виявилося, сина вона востаннє бачила ще 12 лютого. Саме тоді із хлопчиком 30-річна жінка пішла в гості до свого 61-річного знайомого. Там вони випили пляшку горілки і маму «потягнуло» до свого колишнього чоловіка. Дитину вона залишила у товариша по пляшці: обіцяла повернутися увечері.
Дитинча направили до міської дитячої клінічної лікарні. На щастя, за висновками лікарів стан здоров’я дитини задовільний. Але родичів знайти спершу не вдалося.
Завдяки відеосюжету на телебаченні, а також активного поширення фото дитини у соціальних мережах, мати таки дала про себе знати. Як виявилося, сина вона востаннє бачила ще 12 лютого. Саме тоді із хлопчиком 30-річна жінка пішла в гості до свого 61-річного знайомого. Там вони випили пляшку горілки і маму «потягнуло» до свого колишнього чоловіка. Дитину вона залишила у товариша по пляшці: обіцяла повернутися увечері.
Коментар начальника сектору КМСД УМВС України в Чернівецькій області – Миколи БАСАРАБА
Але її «гулянка» закінчилася аж у неділю 15 лютого. Тоді жінка приїхала за сином, але останнього вдома у знайомого не виявилося. Чоловік сказав, що в суботу ходив із хлопчиком до магазину, але той кудись зник. Так як хлопчина не його, він, видно, вирішив і не турбуватися за життя і здоров’я дитини.
Коментар мати дитини
Упізнали хлопчика знайомі матері, які й повідомили останній, де знаходиться її дитина. І вже у вівторок зранку горе-матір прийшла до Першотравневого райвідділу.
Наразі вирішується питання про притягнення жінки до відповідальності за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Окрім того, повідомлено Службу у справах дітей міста Чернівців про проведення подальшого супроводу сім’ї. Саме цей орган і вирішуватиме питання про повернення дитини матері.
До слова, жінка має ще 6-річну дитину, яка проживає із прабабусею. Також відомо, що мати була раніше судима за майнові злочини.
БукІнфо (с)
Більше новин по темі:
-
Висота дерев перевищує п'ять метрів, а окремі верби виросли більш ніж на сім: На місці Каховського водосховища виріс найбільший молодий ліс Європи -
Світ має підготуватися до неминучого повернення Ель-Ніньо та значних катаклізмів на планеті - ООН -
Після удару по ТЦ "Квадрат" нареченій з Києва чернівецький бренд шиє нову весільну сукню -
У Сторожинці за гроші громади запрацював пункт тимчасового утримання безпритульних тварин, розрахований на 130 місць -
Чисельність населення Землі досягне піку до кінця 2070-х років, що матиме руйнівний вплив на нашу планету - вчені -
На Львівщині з почестями поховали військового біля свіжої могили матері. Тепер він знайшовся у полоні. Кого ж похоронили?
