Зі 126-ти хворих на COVID-19, які зараз лікуються у «Міській лікарні №1» Чернівців, лише двоє – вакциновані

Зі 126-ти хворих на COVID-19, які зараз лікуються у КНП «Міська лікарня №1» Чернівців, лише двоє – вакциновані.

25 жовтня «червону» зону лікарні відвідали заступник міського голови Чернівців Юрій Лесюк та начальниця управління охорони здоров’я Наталія Калмикова. Спілкувалися не лише з медиками, а й з пацієнтами, повідомляє пресцентру Ратуші у Фейсбук.

«Хворі, які зараз у більш-менш стабільному стані, кажуть, що після одужання обов’язково підуть вакцинуватися. Бо дуже бояться знову захворіти. Розповідають, як задихалися, і самі себе сварять, що не зробили вчасно вакцину і не захистили себе, - каже Наталія Калмикова. – Справді, вакциновані пацієнти в основному потрапляють до лікарні через те, що мають супутні патології. І, як правило, не потребують кисневої дотації».

Медики працюють на межі можливостей. У реанімації – 12 важких пацієнтів.

«На жаль, ми впевнено рухаємося до червоної карантинної зони. Хворих справді багато і в основному всі вони – не вакциновані, - говорить Юрій Лесюк. - Хочу нагадати чернівчанам: по-перше, вакцина захищає вас від важких ускладнень і смерті від коронавірусу, а, по-друге, у червоній зоні тільки вакциновані зможуть продовжувати вести бізнес, ходити до кафе, їздити в транспорті – жити звичним життям. Зрозумійте: вакцина реально захищає і може зберегти вам життя!».

Фото пресцентру Ратуші


Коментарі:
Більше новин по темі: