За даними НСЗУ, Буковина серед лідерів у якісній співпраці спеціалізованих закладів охорони здоров’я зі «швидкою» і центрами первинної медичної допомоги

Гарну організацію роботи кардіологічної служби Чернівецької області та злагоджену співпрацю спеціалізованих закладів охорони здоров’я зі «швидкою» і центрами первинної медичної допомоги відзначає Національна служба здоров’я України.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, станом на 1 жовтня 2023 року в області проліковано 1276 хворих із гострим інфарктом міокарда, із яких 1207 (95%) – у закладах, що уклали договір з НСЗУ. Це є другим результатом в Україні за ефективністю надання медичної допомоги таким недужим.

Крім того, на базі Чернівецького кардіоцентру активно проводять комбіновані інтервенційні втручання кардіологічним хворим у поєднанні із захворюваннями судин голови та шиї, з ураженнями інших важливих периферичних артерій.

Суттєво розвивається у закладі кардіологічна діагностика. Зокрема черезстравохідна та Strain ехокардіографія, які ще донедавна можна було зробити лише в провідних медичних установах України. Вони забезпечують високоточну діагностику ураження серця та значно полегшує підбір консервативного лікування.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації