Всього 9 повністю провакцинованих українців: "Слуги народу" не захотіли збирати РНБО через пандемію та провалили поліпшення програми вакцинації в країні

У вівторок, 27 квітня, відбулося позачергове засідання Верховної Ради України. На ньому було розглянуто проєкт постанови № 5299 щодо припинення бездіяльності органів виконавчої влади у сфері протидії поширенню COVID-19.

Народні депутати провалили голосування за документ, проєкт підтримали лише 115 парламентарів із 352 присутніх. Тож, голосів виявилося недостатньо для його ухвалення, - пише Обозреватель.

Проєкт постанови не ухвалили

Зазначимо, що поданий нардепами проєкт постанови стосувався забезпечення рівного доступу громадян до лікування коронавірусу та якісних вакцин. Це дозволило б Україні швидше наблизитися до колективного імунітету від COVID-19.

Документ також пропонував президенту України Володимиру Зеленському негайно скликати засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО) за участю голів депутатських фракцій і груп для обговорення ситуації зі швидким поширенням пандемії.

При цьому народні депутати із фракції "Слуга народу" не залишили жодного підпису під цим проєктом. До того ж, вони віддали за нього найменше голосів – лише вісім. Проти проголосували також тільки "слуги" – 32 нардепи, ще 143 представники монобільшості утрималися від голосування.

Голосування за фракціями

Нагадаємо, у світовому рейтингу вакцинації проти коронавірусу Україна посідає 81-ше місце. Загалом щеплення отримали вже 539 133 особи.

Станом на ранок 27 квітня в Україні повністю вакцинували від коронавірусу всього дев'ять осіб, що є одним із найнижчих показників у світі. Це мізерно мало порівняно навіть із тими, що належать до країн третього світу.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації