Всі переваги електронної медичної карти пацієнта

Багато хто з нас стикався із ситуацією, коли медичні дані, внесені у паперову амбулаторну карту, якимось чином були втрачені. Папери могли порватися, загубитися, бути забутими в транспорті чи аптеці. Відновлення інформації забирає час та відкладає лікування.

Користування платформою Medcard24 дає змогу позбутися таких неприємностей — необхідно лише зареєструватися, увійти в особистий кабінет за посиланням https://patient.medcard24.net/, і можна користуватися електронною медичною картою (ЕМК), яка не загубиться ні за яких обставин.

Основні переваги електронної медичної карти пацієнта

Платформа Medcard24 — це знахідка для всіх, хто шукає лікаря чи заклад для себе або членів родини. На сайті medcard24.net у будь-який час доби доступна послуга електронної медичної карти, у якій зберігається вся історія взаємодії з лікарями. Тут ви знайдете:

  • ім’я та прізвище фахівця, який здійснював прийом;
  • спеціалізацію лікаря;
  • поставлений діагноз;
  • призначене лікування;
  • рекомендоване дозування ліків;
  • рецепти на препарати.

Ця інформація доступна не лише пацієнтам, але і медичним працівникам. Зручна система пошуку дає змогу суттєво скоротити час на перегляд необхідних даних.

ЕМК можна також відкрити і на мобільному гаджеті — телефоні чи планшеті. Для цього попередньо необхідно завантажити мобільний застосунок Medcard24.

Додаткові переваги електронної медичної карти пацієнта

Існують і додаткові переваги, що роблять цю послугу ще більш популярною. До них варто віднести зрозумілий і простий інтерфейс — навіть якщо люди мінімально знайомі з використанням гаджетів, вони все одно розберуться, що саме необхідно робити. Якщо все ж виникнуть якісь питання, то завжди можна ознайомитися з Посібником пацієнта, де міститься необхідна інформація щодо роботи в особистому кабінеті.

Дуже важливою є захищеність серверів, де зберігаються дані. Це гарантує, що вся інформація, додана до ЕМК, залишиться конфіденційною, її можуть переглядати лише зареєстровані спеціалісти. А у вас буде можливість дізнатися, хто саме та коли переглядав вашу карту.

Електронна медична карта надає багато переваг у порівнянні з паперовою амбулаторною. Сучасні технології допомагають і пацієнтам, і лікарям та підвищують ефективність лікування.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації