Вчительці з Хотина у Львові видалили величезну 13 кілограмову пухлину. Жінка думала, що просто погладшала

Гігантська 13-кілограмова пухлина в животі мало не вбила жінку. А вона думала, що просто погладшала. За порятунок жінки і видалення величезного утворення взялися хірурги Лікарні Святого Пантелеймона.

Пацієнтка - 53-річна Ірина з міста Хотин. Все своє життя жінка присвятила вчителюванню. На здоров'я ніколи не скаржилася. Близько чотирьох років тому на яєчнику жінки з'явився новоутвір, про який вона не знала. Бо пухлина прогресувала безсимптомно. Болю не було. Єдине що - Ірина поступово набирала зайву вагу, йдеться на Фейсбук-сторінці Першого медичного об'єднання Львова.

Фото: Фейсбук-сторінка Першого медичного об'єднання Львова

У березні 2023 року пухлина стрімко зросла до гігантських розмірів. Ірина вже не могла самотужки одягнутися, спокійно лежати чи сидіти. Болі виснажували жінку. Але вона терпіла і все ще не йшла до лікаря. А пухлина продовжувала збільшуватись. І тільки, коли Ірина усвідомила, що може зранку просто не прокинутися - нарешті звернулась за медичною допомогою.

Місцеві лікарі були шоковані побаченим. Вони доправили Ірину до реанімації. І почали пошуки лікарні та спеціалістів, які погодяться оперувати жінку у такому важкому стані. Наважились взятися за цей складний випадок наші львівські хірурги лікарні Святого Пантелеймона. Жінка потрапила до нас в стабільно-важкому стані з деформованим животом, втратою м'язової маси, сильною слабкістю та зайвою рідиною в плевральній порожнині. Часу зволікати більше не було. Після необхідного додаткового обстеження лікарі негайно беруться за видалення гігантського утворення.

Фото: Фейсбук-сторінка Першого медичного об'єднання Львова

У ході операції лікарі видалили 13-кілограмову пухлину, розміром 35 на 25 сантиметрів. Жінці насправді ще дуже пощастило, кажуть хірурги. Адже, пухлина не розповсюдилась на сусідні органи та структури. А тому лікарі швидко та безпечно видалили новоутвір.

Операція тривала дві години та пройшла успішно. За тиждень прийшли і результати гістології. Пухлина виявилася доброякісною, а тому додаткової терапії жінка не потребує. Вчительку вже виписали і незабаром вона планує повернутися до викладання, йдеться у повідомленні Лікарні Святого Пантелеймона.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації