В Ізраїлі скасували масковий режим на відкритому повітрі

Влада Ізраїлю в неділю скасували обов'язок носити захисні маски на відкритому повітрі.

Це останнє з низки послаблень, пов'язаних зі значним зниженням числа заражених коронавірусів в країні, яка займає перше місце в світі за темпами вакцинації, - пише Радіо Свобода.

До середини квітня обидві дози вакцини Pfizer / BioNTech отримали вже понад 80 відсотків жителів Ізраїлю старших 16 років. Число виявлених випадків інфекції, яке в середині січня досягало 10 тисяч за добу (при населенні країни менше 10 мільйонів чоловік), початок знижуватися вже в лютому, а в останні тижні не перевищує 200-300 в день. Знизилася і кількість госпіталізацій і смертей - на піку епідемії в Ізраїлі вмирали від коронавирусної інфекції до 100 чоловік в день, зараз в середньому близько 10.

"Ми на лідируючих позиціях в світі, якщо говорити про відновлення після коронавируса", - сказав прем'єр-міністр Біньямін Нетаньяху, підкресливши, що про кінець епідемії говорити ще рано.

У країні був введений жорсткий карантин. Кордони Ізраїлю були фактично закриті, обмеження на в'їзд зберігаються і зараз. Саме ці заходи, так само як швидкі темпи вакцинації, на думку фахівців, допомогли виправити ситуацію. Зараз обмеження поступово скасовуються.

Масковий режим в країні був введений близько року тому. Носіння масок і раніше необхідно в громадських місцях в закритих приміщеннях.


Коментарі:
Більше новин по темі: