В Африці виявили новий штам коронавірусу

ОЦЕ ТАК НАПАСТЬ! / 

Виявлений варіант патогена вже досліджують в одній з лабораторій в Південно-Африканській Республіці.  Медики побоюються, оскільки поки немає даних про ефективність проти нього вакцин від коронавірусу.

1 квітня в Йоганнесбурзі (Південно-Африканська Республіка) повідомили, що новий варіант SARS-CoV-2 може мати до 40 мутацій. Про це заявив керівник Африканського центру з контролю і профілактики захворювань (Africa CDC) Джон Нкенгасонг. Він припускає, що новий штам зафіксували в жителів Танзанії, які прибули до Анголи.

Даних про те чи існуючі вакцини ефективні проти нього поки немає - наразі йде вивчення їх ефективності і поки результати дають “причини для хвилювання”. 

Також Нкенгасонг зазначив, що Танзанія, звідки найймовірніше поширився новий варіант коронавірусу, з середини минулого року не надає дані про захворюваність COVID-19. Окрім цього карантинні обмеження в цій країні були впроваджені набагато пізніше, аніж в багатьох інших країнах і були менш жорстики. Нагадаємо, що в березні від коронавірусу помер президент цієї країни Джон Магуфулі, який заперечував COVID-19, висміював вакцинацію та носіння масок. 


Більше новин по темі:
Коментарі: