У Вижницькій районній та обласній психіатричній лікарні облаштують кисневі станції
У Чернівецькій області двом медзакладам виділять гроші на облаштування кисневих станцій. Йдеться про Вижницьку та обласну психіатричну лікарні. З обласного бюджету на це спрямують 4 мільйони гривень.
Про це Суспільному сказав директор обласного департаменту охорони здоров’ я Олег Чорний.
За його словами, лікарні, які приймають "ковідних" хворих, повинні мати декілька джерел подачі кисню. У закладах перебувають пацієнти, які потребують кисневої підтримки.
У одному з відділень Вижницької лікарні зайняті усі 42 ліжка й кожен пацієнт на кисневій підтримці.
До ліжок підведений кисень, який подають з балонів, розповів Суспільному гендиректор лікарні Федір Митринюк.
У Чернівецькій області двом лікарням виділять 4 мільйони гривень на облаштування кисневих станційСуспільне Буковина
Кисневі балони у Вижницькій лікарні
За словами завідувачки інфекційного відділення лікарні Наталії Никифоряк, нині потреба в кисні зросла, бо пацієнти перебувають у стаціонарі довше та мають важчий перебіг. Зараз кисню достатньо, втім, якщо кількість хворих збільшиться, потреба в ньому зросте.
-
Німці б'ють на сполох: Варіація дуже заразного штаму коронавірусу Omicron швидко поширюється у Європі
-
The Economist не виключає найближчим часом нову світову пандемію
-
На Буковині стрімко зростає захворюваність на ГРВІ. Лише за тиждень госпіталізували 63 людини з них 30 дітей
-
На Буковині підтвердили один випадок метапневмовірусу
-
Результати розслідування по COVID-19. Коронавірус з’явився в лабораторії у китайському Ухані, пандемія сталася через витік — Конгрес США
-
На Буковині за два тижні від Covid померло четверо людей - з них ніхто не був щеплений