У міських лікарнях Чернівців немає вільних ліжок з центральною подачею кисню

ВІРУС АТАКУЄ / 

У трьох міських лікарнях Чернівців немає вільних ліжок з центральною подачею кисню. Станом на 11:00 26 березня усі місця з киснем зайняті. У лікарні №1 є вільні кисневі концентратори, втім вони не ефективні для пацієнтів з важкою формою хвороби.

У коментарі Суспільному заступник головного лікаря лікарні №1 Валентин Пижик сказав, що станом на ранок у медзакладі було 26 вільних ліжок, два з яких — з доступом до центральної подачі кисню. Опісля в лікарню привезли чотирьох пацієнтів, двоє з них зайняли ліжка з киснем. За словами Пижика, в лікарні перебувають пацієнти, в яких здебільшого важка форма захворювання.

У міській лікарні №3 усі вісім ліжок, які мають доступ до центральної подачі кисню, зайняті. Про це Суспільному сказав медичний директор Володимир Кіршенблат. Загалом у лікарні розгорнули 74 місця для пацієнтів з COVID-19.

Міська лікарня №4 не має централізованої подачі кисню і використовує концентратори. За словами директорки медзакладу Галини Шпак, усі 75 ліжок для хворих на COVID-19 зайняті.

Чернівчан з коронавірусом шпиталізують у районні лікарні. Станом на 25 березня у Новоселиці перебували 14 пацієнтів з Чернівців, у Хотині — дев'ятеро, у Герці — семеро. За словами керівника центру екстреної медичної допомоги Володимира Єленєва, швидка шпиталізує пацієнтів, які потребують кисневої підтримки. Відтак везуть людей у районні лікарні, де пацієнтам можуть надати допомогу.

У Чернівцях є понад три сотні ліжок для інфікованих. З них 219 мають доступ до кисню, йдеться у відповіді управління медобслуговування на запит Суспільного. 


Коментарі:
Більше новин по темі: