У Львові від коронавірусу померли двоє молодих людей без патологій – вагітна жінка та 29-річний чоловік

У Львові повідомили, що за добу від коронавірусу померли двоє молодих людей без патологій – вагітна жінка та 29-річний чоловік. Про це у Фейсбук повідомила завідувачка інтенсивної терапії лікарні швидкої допомоги Львова Наталія Матолінець, пише УП.

"За добу у нас в реанімації померло 2 молодих людей без супутньої патології – вагітна жінка, 23 роки, перша вагітність, та молодий хлопець 29 років.

Робочий ранок почався з розтинів. Спершу вагітної жінки з так і ненародженою дитинкою в утробі… Чорні нежиттєздатні легені. Далі - хлопця з мертвими легенями. Ще місяць тому він був абсолютно здоровий і разом з батьками, друзями та дівчиною планував життя, якого вже більше ніколи не буде. Ми боролися майже місяць. Безрезультатно.

Це дуже страшно. Особливо, якщо зважити на силу-силенну тих, хто не вірить в ковід, відмовляється від карантинних обмежень та вакцинації, а також абсолютно некомпетентно критикує наших медиків", написала лікарка.

Матолінець повідомила, що померлі - не були вакциновані. Зокрема, за добу поступило в лікарню 14 людей, померли троє, під ШВЛ 47. Серед усіх – жодного вакцинованого.

Президент Володимир Зеленський 10 листопада вперше від початку вакцинальної кампанії закликав українців вакцинуватися, аби вберегти життя людей.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації