У дитячій лікарні Чернівців розповіли про величезну кількість хворих на COVID-19 дітей

БУДЬМО УВАЖНІ! /

На Буковині впродовж останні двох тижнів суттєво зросла кількість хворих дітей з коронавірусом.

Про це molbuk.ua повідомив медичний директор Чернівецької обласної дитячої лікарні Олександр Тесліцький.

“Наразі у лікарні в інфекційному відділенні дитячої лікарні є 64 хворих дітей, із підтвердженим коронавірусом та підозрою. Такої кількості хворих у нас ще не було за весь період пандемії. У докарантинний період в інфекційному відділенні було в середньому від 20 до 38 дітей”, - сказав Олександр Тесліцький.

У реанімації дитячої лікарні майже всі місця зайняті.

“Наразі у реанімації перебуває п’ятеро дітей. Реанімація дитячої обласної лікарні розрахована на шість ліжок. Зараз мають привезти з пологового будинку немовля, яке народилося від матері з підтвердженим коронавірусом”, - сказав Олександр Тесліцький.

У лікарні кажуть, що ситуація не критична, але складна.

“Ситуація не критична, але складна. Впродовж останніх днів до нас у лікарню госпіталізовують 14-17 дітей. У попередні тижні мали 4-5 госпіталізованих. Вчора було вісім дітей, причому це діти різного віку — 4 місяці, 8 місяців, 2 роки, 15 років. Привозять дітей з різних районів, є багато дітей з Чернівців. Госпіталізовують дітей у важкому та середньому стані, які потребують дихальної підтримки, з пневмоніями, які лихоманять і потребують лікування”, - зазначив Олександр Тесліцький.

Лікарі констатують, закриття шкіл вплине на зменшення кількості хворих дітей.

“Щойно закінчився локдаун і діти повернулися до школи, у нас збільшилася кількість хворих. Звісно, закриття вплине на рівень госпіталізації. Якщо не будуть впливати на ситуацію, не буде можливості надавати необхідну допомогу. Наразі у лікарні достатньо місць. Загалом для коронавірусних хворих маємо 106 ліжок. Ми всіх приймаємо і нікому не відмовляємо у наданні допомоги”, - розповів Олександр Тесліцький.

Раніше повідомлялося, що на Буковині влада рекомендує закрити всі школи через спалах коронавірусу


Коментарі:
Більше новин по темі: