У Чернівецькому обласному кардіоцентрі кардіостимулятори імплантують безоплатно і без черги

Жодної черги на встановлення кардіостимуляторів (як невідкладно, так і планово) в обласному кардіоцентрі немає. За державною програмою їх у кардіоцентрі встановлюють повністю безоплатно.

- Ще півтора року тому, коли траплялися перебої у централізованих поставках кардіостимуляторів, хворим доводилося чекати (задля цього мали спеціальний реєстр) або купувати їх за власні кошти (а це десятки тисяч гривень). Однак з березня 2022 року, незважаючи на повномасштабне вторгнення, жодних перебоїв із постачанням штучних водіїв ритму серця не маємо. У рамках державної програми отримуємо їх у достатній кількості від провідного світового виробника – фірми Medtronic. Причому не лише одно- й двокамерні, але й так звані комп’ютеризовані ШВРМ або ресинхронізаційні кардіостимулятори (CRT), - коментує генеральна директорка ОКНП "Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр" Ірина Маковійчук.

Завдяки достатній наявності кардіостимуляторів їх у кардіоцентрі імплантують фактично щодня. Як зазначає інтервенційний кардіолог Володимир Леунов, часом за день їх встановлюють до півдесятка: як планові, коли, приміром, людині потрібно замінити старий кардіостимулятор, так і пацієнтам, яких доправила "швидка", йдеться на сторінці лікувального закладу у Фейсбуці.

Працюємо 24/7. Із запитаннями звертайтеся до нашого кол-центру за тел. 066-022-68-50 з 9.00 до 16.00 у робочі дні.

У КАРДІОЦЕНТРІ ЦІЛОДОБОВО ПРАЦЮЄ СПЕЦІАЛЬНА ІНФАРКТНА БРИГАДА, ЯКУ МОЖНА ВИКЛИКАТИ ЗА НОМЕРОМ 5103.

🟡 Для мешканців Чернівців і передмість послуга є безкоштовною.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації