У Чернівцях об'єднали дві лікарні: що зміниться для пацієнтів та медиків

У Чернівцях об’єднали дві міські лікарні. Тож відтепер КНП "Міська лікарня №1" перестає існувати як юридична особа. Відповідне рішення 30 листопада ухвалили на сесії Чернівецької міськради депутати 26-ма голосами, повідомляє пресслужба управління охорони здоров'я ЧМР.

Відтак, міська лікарня №1 приєднується до КНП КНП "Центральна міська клінічна лікарня".

"Об’єднання лікарень, зокрема, інсультного центру, що зараз функціонує при лікарні №3, та хірургічного блоку міської лікарні №1, дозволить надавати пацієнтам комплексні медичні послуги. Зокрема, хірургічна допомога (ендоваскулярні втручання) при інсульті збільшує шанси пацієнта на одужання. Водночас для лікарні це сприяє здорожчанню вартості наданої медичної послуги, що оплачує НСЗУ. Це дозволить підвищити рівень заробітної плати медичних працівників та залучити додаткові кошти на розвиток закладу", - пояснює заступниця начальника управління охорони здоров’я ЧМР Галина Бовкун, яку цитує МБ.

Оскільки НСЗУ вже почала роботу з контрактування на наступний рік, дуже важливо було якомога швидше завершити об’єднання лікарень, переконана чиновниця.

"Таким чином, єдина Центральна міська клінічна лікарня Чернівців отримає у 2022 році краще фінансування, а пацієнти – якісніші медичні послуги в одному закладі", - додає Галина Бовкун.

Процес об’єднання міських лікарень №1 та №3 в єдиний медичний заклад – Центральну міську лікарню – анонсували ще у липні. Тоді у мерії запевнили, що це дасть додаткові фінансові можливості та перспективи розвитку.


Коментарі:
Більше новин по темі: