Степанов – про ліжко-місця з киснем: ми дійшли до межі, збільшувати немає куди

Наразі в українських лікарнях киснем обладнано 67 тисяч ліжко-місць. І далі нарощувати їх кількість уже немає змоги, адже лікуванням треба забезпечувати не лише людей, хворих на коронавірус.

Про це під час брифінгу, який транслювався на офіційному YouTube-каналі Кабміну, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Він наголосив, що зазначена цифра стала своєрідним рекордом.

"У нас зараз доволі напружений період. У наших лікарнях перебуває більш ніж 47 тисяч хворих на коронавірусну хворобу", – нагадав урядовець.

Заповненість ліжко-місць для хворих на коронавірус в Україні

"Ми вже збільшили кількість ліжок і потужності нашої медичної системи до просто неймовірних цифр. У нас кількість ліжок із киснем становить понад 67 тисяч. Це вже ми дійшли до певної межі – і збільшувати далі просто немає куди, бо інші хвороби не робили канікул і їх треба також лікувати", – підсумував він.

Крім того, Степанов розповів, що найгірша ситуація з динамікою розповсюдження коронавірусу спостерігається в Києві, Хмельницькій, Миколаївській та Житомирській областях. За його словами, вона на межі критичності.

У Києві вже зайнято 82,5% ліжок для хворих на коронавірус – це найвищий показник в Україні. Напружена ситуація склалася ще у чотирьох областях: у Хмельницькій – 82,4%, Миколаївській – 78,6%, Київській – 77,5% і Житомирській – 75,9%.


Більше новин по темі:
Коментарі: