Смертність від коронавірусу в Україні значно вища, ніж у Європі та США

В Україні надлишкова смертність, яка є найбільш об’єктивним показником впливу пандемії, перевищує середні показники у Сполучених Штатах і Європейському Союзі. І нещодавно вона досягла максимальних показників від початку пандемії, - повідомляє Главком, посилаючись на Financial Times.

Надлишкова смертність – це різниця між смертністю від усіх причин під час пандемії та історичними середніми сезонними показниками.

Як пише видання, смертність – це надійніший показник, ніж дані про виявлені випадки коронавірусу в різних країнах, оскільки вони залежать від кількості проведених тестів і більша кількість виявлених випадків може відображати більшу кількість тестів.

Щоб скоригувати вплив адміністративних затримок з наданням нових даних у вихідні дні, видання використовує семиденний ковзний середній показник.

Надлишкова смертність розраховується на 100 тисяч людей.

 

Смертність від коронавірусу в Україні вища, ніж у Євросоюзі та США
Смертність від коронавірусу в Україні вища, ніж у Євросоюзі та США

Станом на 30 березня розрахована таким чином надлишкова смертність в Україні становила 0,65 на 100 тисяч населення. Цей показник був вищий від середнього показника в Євросоюзі (0,56 на 100 тисяч населення) і США (0,29 на 100 тисяч населення). 

Поряд з тим у дослідженні йжеться, що станом на 30 березня в низі країн ЄС показник надлишкової смертності був вищий, ніж в Україні. Серед них Італія, Румунія, Естонія, Польща, Чорногорія і Словаччина. 

 


Коментарі:
Більше новин по темі: