Овочі, що очищують організм: назвали продукти, які прискорюють метаболізм

Вживання таких овочів сприяє активному очищенню організму від зайвої води і потенційних токсинів, поліпшенню кишкової мікрофлори, прискоренню метаболізму.

Про це повідомляє Вeautytips.

Броколі

Містить кальцій, який є відомим спалювачем жиру, а також багато вітаміну С. за словами експертів, це дуже гарне поєднання, якщо необхідно прискорити обмін речовин і вивести зайву рідину, що викликає набряки.

Дика спаржа

Її вживання збільшує в організмі рівень глутатіону. Цей ендогенний антиоксидант бере участь у всіх захисних механізмах організму від патогенів. Він пов’язує небажані токсини, хімічні речовини, метаболіти ліків, завдяки чому підтримуються активними наші внутрішні ресурси, включаючи метаболізм.

Фенхель

Цибулини фенхеля багаті клітковиною і фолієвою кислотою, їх споживання вчені називають способом профілактики раку товстої кишки. Волокна цього овоча очищають кишечник, пов’язуючи і виводячи з нього небажані речовини.

Капуста

Завдяки своїй насиченості вітамінами (в капусті, наприклад, дуже багато вітаміну А) надає оздоровлюючу і профілактичну дію проти запорів, допомагає знизити концентрацію холестерину і жирів в крові, забезпечує здорову кишкову флору. Фахівці звертають увагу на калі-даний сорт капусти містить майже всі вітаміни групи B, Вітамін C і кальцій – таке поєднання ефективно прискорює метаболізм.

Огірки

Овочі на 95 відсотків складаються з води, низькокалорійні і при цьому містять калій, залізо, магній, кальцій, вітаміни А, К і С. Крім користі для обміну речовин, огірки також підтримують гідратацію організму, допомагають йому активніше виводити зайві і небажані речовини.

Морква

Є відмінним доступним постачальником вітаміну А, також містить вітаміни К і С, мінерали калій, кальцій, фосфор і магній. Дія такого комплексу речовин ефективно стимулює роботу шлунково-кишкового тракту, очищає від накопичених забруднювачів.

Брюссельська капуста

Крім великої кількості вітаміну С містить багато сірки, що володіє ефектом детокса: відомо, що вона активує ферменти, які допомагають зміцнити і захистити печінку.

Буряк

Підтримує функцію клітин печінки і жовчного міхура, надає травну і сечогінну дію, завдяки чому організм швидше очищається від усього зайвого. До того ж її мінерали і клітковина покращують функцію нирок.

Цибуля

Овоч багатий антиоксидантами і містить сірковмісні амінокислоти, необхідні для вироблення глутатіону – все це прекрасно підходить для очищення організму від небажаних речовин.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації