Ольга Кобевко каже, що досі лікарям обласної клінічної лікарні не виплатили ковідні кошти за лютий

ТАКІ РЕАЛІЇ /

Під час онлайн-зустрічі лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко відповіла на питання БукІнфо. Ми поцікавилися, чи правду сказав міністр Степанов на телеканалі ICTV, що він напряму отримує інформацію від Ольги Кобевко про ситуацію з COVID-19 у Чернівецькій області?

–Я не чула, аби Степанов говорив, що отримує інформацію від мене. Ні, від мене особисто він не отримує інформацію. Я маю дійсно дуже багато друзів у керівних органах Києва, Міністерствах і інших наших медичних структурах. Ми як свідомі медики, спілкуємося не тільки з перших днів пандемії, а ще того як в Україні виявили перший випадок коронавірусу. Ми радимося, про цікаві випадки попереджуємо, це все фіксуємо. Адже це наш досвід, це нова інфекція і тільки інформація один від одного нам може дати досвід на майбутнє.

Також Ольга Кобевко розповіла, чи покрили «ковідні» борги лікарям та чи порушили обіцяні Степановим кримінальні провадження по неоплачених коштах лікарям.

– Ні, за лютий не покрили виплати. Така ситуація, щоб ви розуміли, тільки в обласній лікарні. І дійсно вони ще не виплачені. Інформацію спеціально доносили до мене, щоб я знала точно, що гроші ніби є і ніби почнуться виплати. Не знаю, чи це пов’язано якось із кримінальними справами. Я сумніваюся, що в цей час будуть відкриті якісь кримінальні справи, - відповіла вона.

 


Коментарі:
Більше новин по темі: