Насправді існують якісні харчові добавки для схуднення, про які мало хто чув

У будь-якій аптеці нині продаються десятки препаратів, які «допомагають схуднути». Це всілякі чаї, настойки, трави, збори, узвари тощо. Більшість їх є суто творчістю у сфері народної медицини. Жодна наука за ними не стоїть.

Однак це не означає, що сама ідея про те, що можна урізноманітнити свій раціон деякими добавками або приправами, що реально сприяють схудненню, є безперспективною, пише NV.

Навпаки, низка добавок мають за своєю репутацією наукову доказову базу. Це не означає, що існують диво-препарати, які дозволяють харчуватися фастфудом, але при цьому все одно худнути, однак є такі добавки, які за дотепного використання можуть допомогти вам позбутися зайвої ваги.

Капсаїцин

Багато народів із різних частин світу традиційно вважають, що гостра їжа корисна для здоров’я. І вони частково мають рацію. І річ у тім, що гострі прянощі мають низку вже доведених наукою переваг для здоров’я самі по собі.

Декілька нещодавніх досліджень показали, що один з найпоширеніших гострих інгредієнтів може серйозно допомогти при схудненні. Йдеться про капсаїцин — речовину, яка робить перець чилі гострим.

Дослідження показали, що капсаїцин може стримати ваш апетит і скоротити споживання їжі, оскільки збільшує енерговитрати після їжі та окислення жирів.

Власне капсаїцин абсолютно нешкідливий для здоров’я, зазначають дослідники. Але майте на увазі: його великі дози (3 мг на день та більше) у декого з людей призводять до розладу травлення.

Хром

Мінерал, який є просто незамінним для здоров’я. Зокрема, хром посилює дію інсуліну, допомагаючи регулювати рівень глюкози у крові. Вважається, що потрібна добова доза хрому становить 50−100 мкг.

Низка нещодавніх досліджень показує, що більш значні дози хрому, а точніше пиколінату хрому (поширена харчова добавка), який містить хром і піколінову кислоту, може сприяти схудненню.

Ірвінгія габонська (африканське манго)

Екстракт насіння цього фруктового дерева, яке росте в Центральній Африці, здавна вважається народним засобом для спалювання жиру. Хоча донедавна наукових доказів не було, і багато медиків відносили африканське манго до тих самих «харчових добавкок» з галузі фантастики.

Проте низка нещодавніх досліджень показала, що африканські народні цілителі все-таки щось знали. Екстракт насіння ірвінгії габонської має властивість пригнічувати адипогенез (процес формування жирової тканини). Але це ще не все — також ця речовина при регулярному вживанні посилює відчуття насичення і знижує рівень цукру в крові після їжі.

Однак передозування екстракту може призводити до розладів із травленням та головного болю, констатують медики.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації