На Хмельниччині з 23 жовтня посилюють карантин. На Буковині Осачук хвалиться високою вакцинацією чиновників ОДА та сотень робочих колективів

З 23 жовтня у Хмельницькій області вводять додаткові карантинні обмеження через підвищення захворюваності на COVID-19. Зараз регіон перебуває на порозі «червоної» зони. Про це вказано на сайті обласної державної адміністрації.

Посиленням карантину чиновники хочуть уникнути локдауну та зменшити темпи поширення COVID-19 серед мешканців області.

Продовольчі та непродовольчі ринки працюватимуть винятково за умов розрахунку: 1 людина на 10 квадратних метрів. А ще у працівників має бути негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19 або документ, що підтверджує вакцинацію хоча б однією дозою.

За таким же розрахунком мають працювати заклади торгівлі: кіоски, магазини, супермаркети, гіпермаркети. Відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менш як у два метри. Працівники повинні мати тести або сертифікати.

Для роботи перукарень, салонів краси, готелів та хостелів умови такі ж: тест або сертифікат у працівників. А ось у барах, ресторанах і кафе документ повинні мати також і відвідувачі.

При чому заклади харчування мають бути заповнені лише на 50%. За одним столиком можуть перебувати до чотирьох людей, дистанція між столами — два метри. Працювати можна з 06:00 до 23:00, за винятком адресного доставлення.

Як зауважив голова Хмельницької ОДА Сергій Тюрін, зараз Хмельницька область опинилася на порозі “червоної” зони, тому, щоб не допустити локдауну та зменшити темпи поширення COVID-19 серед мешканців області, необхідно визначитися із додатковими протиепідемічними заходами та активізувати вакцинальну кампанію.

Тим часом, на Буковині, де епідеміологічна ситуація набагато гірша, ніж на Хмельниччині, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук хвалиться, що 96 відсотків працівників "будинку з левами" вакцинувалися проти коронавірусної хвороби COVID-19. Про це посадовець сказав у відеозаписі, оприлюдненому на його Facebook-сторінці.

"Я та 96% працівників Чернівецької обласної державної адміністрації, а також сотні робочих колективів на Буковині вакциновані та захищені від підступної хвороби COVID-19. Закликаємо усіх зробити щеплення, щоб бути здоровими та успішно працювати задля розвитку нашої Буковини", – сказав голова ОДА.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації