На Буковині зростає показник госпіталізації хворих із COVID-19

На Буковині зростає показник госпіталізації хворих із COVID-19. Наразі у лікарнях, що надають допомогу таким недужим, заповнено 14% ліжок.

Про це ішлося під час наради із керівниками медичних закладів області, яку провела заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, повідомляє пресслужба ОДА у Фейсбук.

«Поки в області активно проводять масові свята, нова хвиля коронавірусу поступово наступає. Як свідчить досвід інших країн, вона дуже небезпечна. Більшість людей хворіють у важкій формі, чимало летальних випадків. Ми маємо бути готові до протистояння із цією недугою. Перш за все перевіримо забезпечення лікарень області киснем, медикаментами та засобами індивідуального захисту», – сказала Наталія Гусак.

Вона також зазначила, що важливу роль у боротьбі із коронавірусом займає вакцинація.

«Якомога більше буковинців мають щепитися від COVID-19. Для цього в області є 9 центрів та 78 пунктів вакцинації. Маємо на вибір 4 топові вакцини, визнані ВООЗ. Люди повинні лише прийти і отримати свою дозу, аби вберегти себе і оточення від хвороби, а медичну систему краю від перевантаження під час нової коронавірусної хвилі», – додала вона.

На нараді також обговорили план розгортання додаткових ліжок, хід підсилення вакцинальної кампанії та систему укладання договорів із НСЗУ.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації