На Буковині зросла захворюваність на ГРВІ

За минулий тиждень (20.11.2023 – 26.11.2023) в Чернівецькій області зареєстровано 5452 випадки ГРВІ, у тому числі 175 випадків COVID-19. Серед захворівших 3650 дітей, що становить 66,9% від усіх випадків. Госпіталізовано 63 особи, у тому числі 43 хворих з COVID-19. Захворюваність ГРВІ на території області знаходиться на середньому рівні інтенсивності.

Як повідомляє Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб, у порівнянні з минулим тижнем, захворюваність на ГРВІ зросла на 3%.

У Чернівецькій ОТГ зареєстровано дуже високий рівень захворюваності, у Вижницькому районі – високий рівень захворюваності, у Чернівецькому районі – середній рівень захворюваності, у Дністровському районі – низький рівень захворюваності.

Кількість випадків COVID-19 продовжує знижуватися, на 47 тижні кількість захворілих зменшилась на 7%.

Протягом 47 тижня за результатами лабораторних досліджень матеріалу від хворих з ознаками ГРВІ виявлено віруси респіраторної групи інфекцій – SARS-CoV-1 (19), РС-вірус (2).

Гострі респіраторні захворювання супроводжуються ураженням верхніх дихальних шляхів, що може перешкоджати нормальному диханню.

Типовими ознаками ГРВІ є нездужання, ломота в тілі, головний біль, кашель, нежить, підвищення температури тіла.
Щоб уникнути небезпечних наслідків, в першу чергу необхідно вакцинуватись від грипу та COVID-19. Не використовувати для профілактики антибіотики.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації