На Буковині обласний кардіологічний центр придбав унікальне обладнання для проведення складних операцій на серці та судинах

Обласний кардіологічний центр придбав нове обладнання, аби мати змогу допомогти більшій кількості недужих. Раніше тут проводили оперативні втручання на серці з допомогою ангіографа, а віднедавна, зважаючи на значний потік пацієнтів, створили окрему рентген-операційну, де встановлено так звану С-дугу. Це рентгенівська система з формою штатива у вигляді латинськой літери «C».

Як повідомляє ОКНП "Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр", обладнання вартістю 8,5 мільйона гривень заклад купив власним коштом.

С-дугу, як і ангіограф, використовують не лише для візуалізації більшості інвазивних процедур, але й для проведення точних складних втручань, у тому числі, на серці та судинах. Встановили її у рентген-операційній новоствореного відділення гострого інфаркту міокарда №2.

Тут проводять встановлення штучних водіїв ритму серця (одно-, двокамерних і ресинхронізаційних кардіостимуляторів (CRT), або так званих, комп’ютерів серця), виконують коронарографії та стентування периферичних судин.

З приводу консультації фахівців інтервенційної кардіохірургії можна звертатися до кол-центру за тел.: 066-022-68-50 з 9.00 до 16.00.

У кардіоцентрі також цілодобово працює спеціальна інфарктна бригада, яку слід викликати за номером: 5103.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації