На Буковині карантинних обмежень запроваджувати не будуть, бо немає підстав - Наталія Гопко

На Буковині карантинних обмежень запроваджувати не будуть через відсутність для цього підстав.

За словами генеральної директорки ДУ "Чернівецький обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України" Наталії Гопко, епідемічний поріг в області наразі перевищено на 25%, що відповідає середньому рівню інтенсивності процесу з респіраторних захворювань, інформує Чернівецька ОВА.

"Обмежувальні заходи локально застосовували й раніше впродовж всього епідемічного сезону. Це робиться там, де це необхідно в будь-який період часу. Наприклад, коли захворює якась кількість дітей у закладі освіти чи класі, рішенням керівника закладу відбувається переведення класу на дистанційну форму навчання. Таким чином хвороба не поширюється", - каже Наталія Гопко.

Директорка Чернівецького обласного центру контролю і профілактики хвороб наголошує, у холодну пору щороку фіксують зростання випадків респіраторних захворювань.

«За показниками госпіталізацій відхилень немає, як і немає відхилень за показниками захворюваності загалом. Є незначне коливання. Три тижні тому ми фіксували незначне зниження рівня захворюваності, а останні три тижні спостерігаємо несуттєве зростання», – каже Наталія Гопко.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації