Мер Чорткова відвантажував з Чернівецького Машзаводу партію з 95 балонів з киснем для потреб хворих на COVID-19 у своєму місті

Чернівецький Машзавод у суботу відвантажив 95 балонів кисню для потреб хворих COVID-19 в місті Чортків Тернопільської області. Забрати кисень приїхав особисто мер Чорткова - Володимир Шматько і також допомагав вантажити балони. Про це йдеться у сюжеті ТРК “Чернівці".

Забрати кисень приїхав особисто мер Чорткова - Володимир Шматько і також допомагав вантажити балони. Скріншот відео

Мер Чорткова Володимир Шматько каже: Виручили нас на Чернівецькому Машзаводі у ці дні, коли маємо проблему на Львівському хімічному заводі, який постачав кисень на Хмельниччину, Тернопільщину, Буковину та Львівщину, оскільки там склалася кризова ситуація. Ми змушені рятуватися шукаючи додаткові можливості. Маємо сьогодні 90 хворих, вночі померло 2, вчора померло 6 осіб. Тому ця історія говорить про те ми практично на піку осінньої пандемії.

За словами в.о. головного лікаря Чортківської центральної лікарні Ростислава Шульського, цих балонів з киснем важкохворим має вистачити на 13 годин.

“У нас щодня поступають нові хворі в середньому в нас у двох відділеннях стаціонарному та інфекційному лежать до 100 хворих. З них 8 постійно знаходяться на апаратах штучної вентиляції легень”, - каже він.

Скріншот відео

Наразі Машзавод працює у посиленому режимі, без вихідних. Залучені всі включно з керівництвом.

За словами генерального директора ТОВ «Машзавод» Віктора Сідляра, працівники та все керівництво підприємства працює, щоб допомогти з випуском кисню. Це вихідний день і завтра будуть працювати.

За словами генерального директора ТОВ «Машзавод» Віктора Сідляра, працівники та все керівництво підприємства працює, щоб допомогти з випуском кисню.

“Відвантажуємо кисень у Старокостянтинів на Хмельниччині, Теофіполь, Шепетівка, Білогір‘я - машин дуже багато. Ми включились у справу виробництва кисню, оскільки бачимо, яка це біда. Це не наш заробіток. Ми рахуємо, що Машзавод повинен підкласти плече у цей важкий час. Обласна державна адміністрація нам допомагає зараз отримати ліцензію. Велика роль є і СБУ в Чернівецькій області, вони підняли старі архіви і сказали, чому б Вам не випускати кисень. Ми наразі так і робимо”, - зазначив Генеральний директор підприємства.


Коментарі:
Більше новин по темі: