Медикам Чернівців, які перехворіли COVID-19, виплатять гроші, - рішення міськради

ДО КАРМИ ДЕПУТАТІВ / 

Депутати Чернівецької міської ради підтримали зміни до програми «Захист», якими передбачили виділення з міського бюджету двох мільйонів гривень для доплат медикам, які інфікувалися COVID-19 під час надання медичної допомоги. Про це повідомляє ІА АСС.

"Є пропозиція надати грошову допомогу медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які розташовані на території Чернівецької міської територіальної громади, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, що інфіковані під час виконання своїх професійних обов’язків", - оголосила під час обговорення цього питання доповідачка, директор департаменту праці і соціальної політики Чернівецької міської ради Людмила Березовська.

За відповідне зауваження комісії проголосувало 24 депутати, що складає більшість від складу ради. 

За важкий перебіг хвороби - 20 тисяч гривень

Водночас, депутати міськради від партій «Рідне місто» Володимир Бешлей та «Команда Михайлішина» Віталій Михайлішин запропонували передбачити у міському бюджеті ще 10 мільйонів гривень для мешканців Чернівців, які потрапили у складні життєві обставини у зв'язку із захворюванням на коронавірус. Проте, їхні пропозиції не набирали необхідної кількості голосів депутатів.

Головуючий на засіданні сесії міський голова Роман Клічук поставив на голосування проєкт рішення із проголосованими правками в цілому. Його підтримали 29 депутатів, що складає більшість зі складу ради. Таким чином, відповідно до прийнятого рішення працівникам розташованих на території Чернівців медичних закладів будуть виплачувати по 20 тисяч гривень у разі важкого перебігу COVID-19 та по 10 тисяч гривень у разі середнього перебігу захворювання. Допомога надається особам незалежно від місця реєстрації їх проживання. 


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації