Кількість нових хворих на Covid-19 зростає, але локдауну не буде — Ляшко

В Україні зростає кількість нових хворих на коронавірус, й зокрема підтверджують й штам Омікрон. Втім, як зазначив Віктор Ляшко, кількість госпіталізацій не збільшується, тому в країні наразі не планують вводити жорсткий карантин. Про це міністр охорони здоров'я заявив 10 лютого під час брифінгу в Полтавській ОДА, пише Мінфін.

«Я давно говорив: локдауну не буде. Ми працюємо в адаптивному карантині, що передбачає введення червоного рівня епідемічної небезпеки, який вводить додаткові обмеження саме для невакцинованих людей» — підкреслив Ляшко.

Коли закінчаться карантини

Міністр наголосив, що при наявності вільного доступу до вакцин, говорити про локдаун недоречно. «Потрібно приходити, вакцинуватися — і взагалі забувати про карантинні обмеження, що вже демонструють ряд європейських країн».

Ляшко заявив, що для зняття всіх карантинних обмежень необхідно щоб було вакциновано 70−80% населення. Він також висловив думку, що Україна вже проходить пік цієї хвилі епідемії.

Ситуація з коронавірусом в Україні

В останні два дні в Україні підтверджено більше ніж 41 тисяча заражень коронавірусом. Найбільше нових випадків виявляють в Києві та Одеській області.

За показниками 9 лютого Україна була за захворюваністю на Covid на 15 місці у світі і на 9 в Європі, а за смертністю — на 9 місці у світі і на 5 в Європі.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації