Дитячий лікар-анестезіолог з Чернівців став першим повністю вакцинованим від COVID-19 буковинцем препаратом Astra Zeneca Covishild

Дитячий лікар-анестезіолог Олександр Тесліцький, який 25 лютого став першим вакцинованим від COVID-19 буковинцем, отримав друге щеплення. На процедуру він одягнув вишиванку, посміхався та жартував.

Дитячий лікар-анестезіолог Олександр Тесліцький, який 25 лютого став першим вакцинованим від COVID-19 буковинцем, отримав друге щеплення.

– Після першої дози почувався добре, було лише незначне підвищення температури, але це прогнозована реакція на вакцину. Так що мій стан навіть не завадив роботі, – зазначив лікар.

Олександра Тесліцького імунізували разом із колегами в обласній дитячій лікарні. Загалом друге щеплення отримали 60 працівників цієї установи, - інформує пресслужба ОДА у Фейсбук.

20 лютого у Чернівецькій області розпочали робити ревакцинацію тим, хто імунізувався у період із 25 лютого до 10 березня препаратом Covishield виробництва Oxford/AstraZeneca, який виготовили в Індії.

Аби отримати друге щеплення, необхідно прийти на ту ж локацію, де вводили першу дозу. Із графіком, у якому вказано час і місце ревакцинації, можна ознайомитися ТУТ.

Крім того, мобільні бригади мають контакти щеплених, тож дзвонитимуть їм та запрошуватимуть на процедуру.


Коментарі:
Більше новин по темі: