Де можна щепитися вакциною Moderna на Буковині: відповідь заступниці директора Департаменту охорони здоров'я

Заступниця директора Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Марія Поліщук розповіла все, що варто знати про вакцинацію американською вакциною.

Нагадаємо, 20 липня на Буковину надійшло 24 150 доз вакцини Moderna. Препарат розробила американська фармацевтична компанія, пише ІА АСС. Марія Поліщук, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, у Тelegram-каналі «Твоя Буковина» розповіла, кого щепитимуть цією вакциною.

«Вакцина Moderna передбачена для щеплення всіх людей групи ризику, які на сьогодні виділені МОЗ: це особи старші 65 років, а також люди з хронічними захворюваннями. Водночас ми запрошуємо всіх буковинців до пунктів та центрів вакцинації, де вони зможуть вакцинуватися саме цією вакциною, - зазначила у відеозверненні Марія Поліщук. - Moderna – це мРНК-вакцина. А це - найсучасніший і найпрогресивніший вид вакцинації на сьогодні».

Ревакцинація вакциною Moderna проводиться через 28 днів після першого щеплення.

З середи, 21 липня, на Буковині розпочнуть роботу одразу 9 центрів масової вакцинації, які працюватимуть щодня з 10 до 16 години: чотири пункти прийматимуть охочих вакцинуватися у Чернівцях, ще по одному – у Сторожинці, Хотині, Новодністровську, Вижниці та Кіцмані. Буковинців імунізуватимуть препаратами CoronaVac та Moderna.


Коментарі:
Більше новин по темі: