Цю рибу категорично не можна їсти: помрете за лічені години!

Вибух Каховської ГЕС окупантами призвів не лише до підтоплення сотень будинків у низці регіонів країни, а й викинув на берег небезпечний продукт. Херсонська обласна державна адміністрації звернулася 16 червня до українців із важливим попередженням.

Небезпека викинутої на берег риби настільки висока, що після її вживання можна з високою ймовірністю заразитися ботулізмом та іншими смертельними захворюваннями, ідеться в повідомленні, яке цитує Мета.

Її категорично заборонено збирати та готувати з неї страви, адже в ній можуть бути присутні збудники хвороб, мікроби, бактерії та віруси.

Рада оборони ввела повну заборону на стихійну реалізацію водних біологічних ресурсів. Це означає, що купувати рибу з рук на ринках не варто.

Крім паразитів вона часто містить небезпечні хімічні речовини, негативний ефект від яких може проявитися лише через довгий час.

Під час її вживання люди можуть заразитися ботулізмом, а смерть від цього захворювання відбувається за лічені години без невідкладної госпіталізації та лікувань, підкреслили в ОДА.

Готувати мертву або вмираючу рибу категорично заборонено, тому не слід запасатися таким продуктом про запас на чорний день. Немає жодного способу приготування, який зробив би її безпечною.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації