Чернівецький обласний кардіоцентр займає перше місце за пролікованими на гострий інфаркт міокарда пацієнтами за договором НСЗУ

Проаналізовано перші підсумки діяльності кардіологічної служби області та кардіоцентру у 2022 році. І вони - позитивно-вражаючі!

Як написала у себе на сторінці у Фейсбук депутатка обласної ради, експерт департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОВА за фахом «Кардіологія» та генеральний директор ОКНП “Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр” Ірина Маковійчук, згідно аналізу ефективності організації маршруту пацієнта за напрямом «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда», за даними НСЗУ, станом на 15 грудня 2022 року в області проліковано 1095 хворих на гострий інфаркт міокарда, 94% (1031) з яких в Чернівецькому кардіоцентрі.

За її словами, це є НАЙВИЩИМ ПОКАЗНИКОМ ПО УКРАЇНІ по дотриманню маршруту пацієнта за договором з НСЗУ «Медична допомога при гострому інфаркті міокарда» (Україна- 73%). За 2022 рік кількість хворих на гострий інфаркт міокарда, яким були проведенні інтервенційні втручання ЗБІЛЬШИЛАСЬ ДО 75% (Україна- 56%).

Крім цього, Чернівецька область на рівні з Львівською та Черкаською областями увійшла в трійку НАЙКРАЩИХ В УКРАЇНІ по кількості проведених ургентних інтервенційних втручань хворим з інфарктом міокарда (при розрахунку на 100 тис дорослого населення).

“Пишаюся нашою кардіологічною службою!!! Дякую кожному працівнику Чернівецькогого обласного кардіоцентру за роботу у такий складний рік! Кожен на своєму місці наближає нашу ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ. Ми і надалі робитимемо все, щоб берегти Ваші серця! СЛАВА УКРАЇНІ! Перемога за нами”, - написала директриса закладу Ірина Маковійчук.


Редакція БукІнфо щиро вітає Ірину Омелянівну Маковійчук та її немовірний колектив професіоналів-лікарів з Різдвом Христовим, прийдешнім Новим роком та таким чудовим здобутком! Так тримати! Разом - до Перемоги!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації