Чернівецький обласний кардіоцентр посилив співпрацю із Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова під час війни

Продовжуємо багаторічну співпрацю між ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» та ОКНП «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр». Як і раніше, працюємо в єдиному медичному просторі. Дуже важлива для кардіологічного хворого консолідація зусиль фахівців двох установ.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила керівниця ОКНП «Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр», кандидатка медичних наук Ірина Маковійчук.

Вона, зокрема, зазначила, що завдяки такій співпраці пацієнти, які потребують кардіохірургічного лікування “отримують невідкладні спільні консультації кардіохірургів інституту серцево-судинної хірургіі ім. Амосова та інтервенційних кардіологів, кардіологів, електрофізіологів, лікарів функціональної діагностики Чернівецького обласного клінічного кардіологічного центру і одразу, при необхідності, скеровуються для проведення необхідних втручань”.

За словами Ірини Маковійчук, лише впродовж кількох минулих днів було проведено 38 консиліарних оглядів.

“Це пацієнти з Чернівецької області і переселенці з різних куточків Украіни, де зараз ведуться активні бойові дії. Частині з них невдовзі бубуть проведені складні хірургічні втручання”, - додала вона.

Вона подякувала Василю Филипчуку та Андрію Перепелюку за візит зі столиці і приділений буковинцям час.

"Принагідно підписали оновлений договір про співпрацю між закладами із врахуванням особливостей роботи в умовах військового стану. Це вкрай важливо як для пацієнтів нашого краю, так і для переселенців з інших регіонів України, - повідомила Ірина Маковічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації