Чернівецький обласний кардіоцентр – один із лідерів в Україні з надання допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда: кардіохірург Тудоров

Чернівецький обласний кардіоцентр – один із лідерів в Україні з надання допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда. Це відзначив директор Інституту серця МОЗ України, член-кореспондент НАМН, кардіохірург зі світовим ім’ям Борис Тодуров.

Про це повідомляє ОКНП "Чернівецький обласний клінічний кардіологічний центр" на своїй сторінці у Фейсбук.

Високий професійний статус буковинського закладу директор Інституту серця МОЗ України, член-кореспондент НАМН, кардіохірург зі світовим ім’ям Борис Тодуров відзначив під час перебування у Чернівцях на Всеукраїнському форумі кардіологів.

Згідно з порівняльними статистичними даними, у Чернівецькому обласному кардіоцентрі дуже якісно працює ангіографічна служба, тут проводиться багато коронарних стентувань та інших кардіовтручань. Ефективно також надається допомога пацієнтам із гострим коронарним синдромом та гострим інфарктом міокарда. З надання допомоги хворим на гострий інфаркт міокарда ваш кардіоцентр на сьогодні є одним із лідерів в Україні, - каже Борис Тодуров.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації