Чернівецька область у четвер отримає 2040 доз китайської вакцини проти коронавірусу CoronaVac

Чернівецька область отримає 2040 доз вакцини проти коронавірусу CoronaVac від китайського виробника для щеплення поліцейських, спортсменів Олімпійських та Параолімпійських збірних України, а також осіб, які долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це йдеться у відповіді МОЗ на інформаційний запит видання Главком.

Зазначається, що МОЗ розподілило між областями України 200 тис доз китайської вакцини CoronaVac для щеплення від Covid-19.

Найбільше вакцини отримають місто Київ (69640 доз), Київська (11600), Дніпропетровська (11560), Львівська (11240), Донецька (10320), Харківська (8520) і Миколаївська (8440) області.

Найменше китайської вакцини дісталося Луганській (800 доз), Тернопільській (1200), Рівненській (1600) областям.

У Чернівецькій області закладом, який отримуватиме вакцини, визначили Чернівецьку обласну дитячу клінічну лікарню. Зазначається, що загалом Буковині передадуть 51 ящик із 2040 дозами на загальну вартість майже 1 млн грн.

Китайська вакцина CoronaVac: кого нею вакцинуватимуть

За словами гендиректора директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірини Руденко, вакциною CoronaVac будуть щеплювати осіб, котрі підпадають під другий етап вакцинаційної кампанії.

Це – працівники Нацполіції; маломобільні групи населення та особи, які за ними доглядають; спортсмени Олімпійських та Параолімпійських збірних України; особи, котрі долучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Коли вакцина CoronaVac прибуде на Буковину

Як повідомив сьогодні на брифінгу голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, прибуття китайської вакцини в Чернівецьку область очікується у четвер, 15 квітня, - пише МБ.

"У четвер ми очікуємо прибуття вакцини Coronavac. Нею будуть вакциновані маломобільні категорії, поліцейські та педагоги, які мають стосунок до зовнішнього незалежного оцінювання. Наразі сформовано 9 мобільних бригад, організовані пункти щеплення, – повідомив голова ОДА.

Вакцинація на Буковині: що відомо на цей час

Першою дозою вакцини Covishield вже щеплено близько 10 тисяч буковинців із отриманих 15 тисяч доз вакцини.


Коментарі:
Більше новин по темі: