Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня отримала від партнерів рятівний для недоношених малюків дороговартісний препарат «Куросурф»

Надзвичайно важливу допомогу від партнерів отримала ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня". Це рятівний для недоношених малюків препарат «Куросурф» на суму близько 400 тисяч гривень. Призначений він для лікування дихальної недостатності у передчасно народжених малюків.

У таких дітей порушений синтез власного сурфактанту – речовини, яка забезпечує розправлення легень, тому терапія за допомогою цього лікарського засобу є найбільш оптимальною з точки зору якості та ефективності, повідомляє Чернівецька обласна рада.

Діти, народжені з масою тіла від 500 до 1499 грам, переважно потребують початку сурфактантнозамісної терапії одразу після появи на світ. У середньому одній дитині необхідно 2-3 флакони. Кожен флакон препарату – це фактично врятоване життя малюка у разі виникнення дихальної недостатності.

Генеральний директор лікарні Василь Павлюк подякував німецько-українській організації Blau-Gelbes Kreuz e.V., бізнес групі CBG, депутату Чернівецької обласної ради Сергію Добржанському за життєво необхідні ліки засоби для найменших пацієнтів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації