Чернівчан, через заповненість міських лікарень, масово шпиталізують у райони

ПОТУЖНА ХВИЛЯ /

У Чернівецькій області через заповненість міських лікарень пацієнтів шпиталізують у райони. Так, у лікарнях Новоселиці та Герци лікують 16 пацієнтів з Чернівців.

Про це Суспільному сказав заступник голови обласної адміністрації Богдан Ковалюк.

Водночас повністю заповнені чотири реанімації — в госпіталі ветеранів війни, міській лікарні №3, районних лікарнях Вижниці та Заставни. Решта реанімацій заповнені на 60-70%. Чернівчан з COVID-19 та підозрою почали приймати у районних лікарнях Новоселиці та Герци. До Герцаївської лікарні вже госпіталізували п'ятьох пацієнтів з Чернівців.

Про це Суспільному сказав головний лікар медзакладу Едуард Калуцький.

Зокрема, одного хворого госпіталізували після пожежі в міській лікарні №1. Також у медзакладі лікують двох пацієнтів з Івано-Франківської області. У медзакладі вже зайнята майже половина ліжок.

Місце лікування пацієнта залежить від важкості його стану. Якщо у нього легка стадія інфікування — його направляють до однієї з районних лікарень, якщо важка — до обласної.

Чернівецьких пацієнтів направляють до районних лікарень через завантаженість міських — зайняті понад 80% ліжок. Загалом в області зайняті понад 60% ліжок для лікування інфекції, а щодоби шпиталізують понад сто пацієнтів.

За минулу добу до лікарень Буковини госпіталізували 140 хворих.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА у Фейсбук.

Загалом у лікарнях області станом на 3 березня перебуває 1 328 людей. Із них у 1 096 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою. Із 25 лютого 2020 року у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 17 155 буковинців.

Фото Суспільне


Коментарі:
Більше новин по темі: