Буковинці можуть дізнатись групу крові та резус-фактор безкоштовно. Ці знання у воєнному часі можуть врятувати як своє життя, так і життя інших

В час війни медична лабораторія «Ескулаб» пропонує українцям безкоштовно дізнатись свою групу крові та резус-фактор. Це та інформація, яку кожна людина має знати про себе, щоб мати можливість не лише врятувати своє життя, а й допомогти іншим.

При великій втраті крові при пораненні чи під час операції, пологів – саме ця інформація першочергово необхідна лікарю, щоб вчасно надати допомогу і зберегти життя людини. В критичних ситуаціях, за часту коли відлік йде на хвилини, а то й секунди, проводити дослідження на визначення групи крові чи резус-фактор – це втрата дорогоцінного часу.

Саме тому важливо не лише дізнатись групу крові та резус-фактор, а й зробити цю інформацію доступною при потребі іншим людям. Наприклад, записати і вкласти в гаманець, а також обов’язково повідомити її найближчим людям.

Визначити безкоштовно групу крові та резус-фактор можна у всіх відділеннях медичної лабораторії «Ескулаб» до 30 квітня 2022 року.

Медична лабораторія «Ескулаб» також надає:

  • 30% знижки на більшість досліджень людям, які вимушено змінили місце проживання. Детальніше читайте тут https://bit.ly/30_znyzhky
  • 50% знижки вагітним жінкам в Києві та тим, які вимушені були покинути свої домівки в регіонах, що зазнали руйнівної сили війни. Детальніше тут https://bit.ly/esculab_50

Лабораторія працює у 9 областях України, зокрема й у Києві. З графіком роботи та адресами відділень можна ознайомитись на сайті лабораторії тут.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації