Буковина перебуває за крок до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки, - Осачук

Буковина перебуває за крок до «помаранчевої» зони епідемічної небезпеки. Про це у сьогоднішньому зверненні до буковинців у Фейсбук повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

“Я сьогодні поспілкувався із нашими фахівцями і хочу переказати вам, що цей штам коронавірусу ”Дельта" проявляється у таких примітивних, звичних формах ГВІ, починається сильна нежить і вам може здатися, що ви просто легенько застудилися. Але небезпека чатує і десь на 5-7 день перебіг хвороби може проявитися у дуже сильних загостреннях і вам не уникнути тоді госпіталізації та важкої боротьби за власне здоров’я", - сказав він.

Осачук закликав всіх буковинців “швидко і терміново” вакцинуватися.

"За темпами зростання нових ковід-випадків у нашій області ми стрімко наближаємося до "помаранчевої" зони. Тільки Державна комісія ТЕБ та НС має повноваження визначати зональність, переводити країну з "зеленої" у "жовту", з "помаранчевої" у "червону". Але Чернівецька область за цими темпами може одразу перескочити через "жовту" і одразу опинитися у "помаранчевій", – додав Осачук.

За його словами, навчальні заклади, школи на Буковині зможуть працювати і в "помаранчевій зоні" та інших зонах лише тоді, коли мінімум 80% педагогічного колективу будуть вакциновані.

“Прошу батьківські комітети, директорів шкіл, голів громад, міського голову Чернівців подбати про те, щоби школи не закривалися. Зробіть, будь-ласка, щеплення, вірте доказовій медицині і подбайте про те, щоби діти не заражалися у школах”, - зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, Чернівецька область стала регіоном-лідером за захворюваністю на мутацію коронавірусу "Дельта", тут виявлено 68 випадків цього штаму. Про це Радіо Свобода повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.

"Найбільшу кількість випадків на сьогодні зафіксовано в Чернівецькій (68), Одеській (61), Рівненській (60), Івано-Франківській (58) та Тернопільській (52) областях", – йдеться у повідомленні.


Коментарі:
Більше новин по темі: