Буковина названа серед областей України, де незабаром можуть ввести "червону" зону карантину. Що буде із навчанням?

Найнебезпечніша ситуація з коронавірусом у трьох областях: Буковина, Львівська і Вінницька області. Там, швидше за все, буде змінюватися обмеження.

Україна з понеділка, 13 вересня, може перейти в "жовту" зону. У деяких областях карантин можуть ще більше посилити. Про це заявив глава парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький.

"Країна наближається до "жовтої" зони, "помаранчева" і "червона" зони будуть адаптовані лише в тих областях, де є проблеми", - заявив він.

За словами Радуцького, найнебезпечніше сьогодні в плані епідемії в трьох областях: Буковина, Львівська і Вінницька області. Там, швидше за все, буде змінюватися обмеження.

Сьогодні ж міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко спрогнозував про перехід України з «зеленої» в «жовту» зону епідемічної небезпеки через коронавірусне захворювання COVID-19 із 13 вересня.

«Швидше за все, з наступного понеділка Україна перейде на «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Відповідно, будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і стосуються в основному масових заходів», – сказав міністр 6 вересня в ефірі телеканалу «Україна 24».

За словами Ляшка, згідно з постановою уряду, на «жовтий» рівень переходить відразу вся Україна. Якщо місцями відбуватиметься погіршення до «помаранчевого» чи «червоного» рівня, країна перейде до регіонального розподілу на зони. Буковина серед тих регіонів, де за останній тиждень захворюванність на коронавірус збільшилася вдвічі.

Стрімкі темпи поширення коронавірусу зафіксовано на окремих територіях Буковини.

Так за останні сім днів найвищі показники захворюваності на 100 тисяч населення зареєстрували у Ваньчиковецькій, Великокучурівській, Глибоцькій, Мамаївській, Новоселицькій, Острицькій, Сторожинецькій, Чернівецькій та Чудейській громадах.

Про це ішлося під час засідання обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із розповсюдженням COVID-19. Очолила його заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Так, члени штабу ухвалили посилити у вказаних громадах контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів.
Крім того, тут також ретельніше перевірятимуть, чи дотримуються недужі на коронавірус та контактні особи самоізоляції.

Працюватимуть у громадах і над активізацією вакцинальної кампанії.

Як повідомлялося раніше, в МОЗ допускають введення локдауну в Україні в листопаді через зростання захворюваності на коронавірус.


Коментарі:
Більше новин по темі: