98% госпіталізованих із COVID-19 в Україні – невакциновані. Статистика МОЗ

За останні три місяці 98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані люди. Такі цифри повідомив заступник міністра — головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

"За даними Електронної системи охорони здоров’я, впродовж останніх 3 місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні — невакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті — зробіть щеплення сьогодні", — заявив Кузін, пише Liga.

І додав, що зараз стрімко погіршується ситуація з ковідом, кількість нових випадків за добу збільшилась удвічі за минулий тиждень: з 3300 за понеділок, 13 вересня, до понад 6000 за п’ятницю, 17 вересня.

Динаміка госпіталізації перевищує норму в 11 областях, захворюваність – в 23

У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті – люди +60 років, пацієнти з супутніми захворюваннями як-от цукровий діабет, серцево-судинні, онкозахворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.

ДО РЕЧІ:

В Україні всього доступно 11 млн доз різних вакцин. Усього з початку кампанії з вакцинації зробили 11 456 848 щеплень. Вакцинували 6 304 016 осіб, з них отримали першу дозу – 6 304 014, дві дози – 5 152 834 (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації