Залужний офіційно підтвердив збиття російських літаків А-50 та Іл-22 в Азовському морі 14 січня. Подробиці

Українські військові збили над акваторією Азовського моря російський літак, А-50 і підбили ІЛ-22 сьогодні ввечері, 14 січня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела в Силах оборони.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний офіційно підтвердив збиття російських літаків А-50 та Іл-22 в Азовському морі 14 січня.

За інформацією з джерел в Силах Оборони стало відомо про збиття Повітряними силами військового літака ПКС РФ А-50 та пошкодження Іл-22М11, бортовий номер 75106.

Як повідомляється, літак А-50 був збитий відразу після його заступу на чергування в районі Кирилівки близько 21:10-21:15 14 січня. А-50 зник з радарів і припинив відповідати на запити тактичної авіації, а пізніше пілотом літака Су-30 ПКС РФ було виявлено займання та падіння невстановленого повітряного судна.

Літак Іл-22М11 здійснював чергування в районі Стрілкового, а зрештою був підбитий вздовж узбережжя Азовського моря близько 21-ої години 14 січня. Після ураження, літак планував здійснити посадку в Анапі, запросив евакуацію, виклик "швидкої" та пожежної машини.

Джерело надало РБК-Україна перехоплення розмови літака з диспетчером аеродрому в Анапі:

У понеділок, 15 січня, командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук натякнув на знищення російських літаків над Азовським морем. Командувач написав у Telegram: «Це вам за Дніпро! Горіть у пеклі, нелюди!».

Також він додав, що «поки без деталей».

14 січня ЗМІ повідомляли, що українські військові збили над Азовським морем російський літак А-50 та підбили повітряний командний пункт Іл-22.

Близько 21:00 повітряний командний пункт Іл-22М11 здійснював чергування в районі Стрілкового на Херсонщині, де й був підбитий. Після ураження літак планував здійснити посадку в Анапі, запросив евакуацію та викликав швидку й пожежників.

Згодом стало відомо про збиття Повітряними силами військового літака повітряно-космічних сил Росії А-50, який чергував у районі Кирилівки Запорізької області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації