ЗСУ взяли у полон африканця із Сомалі – він шокував зізнаннями про армію окупантів

Українські військові взяли у полон російського найманця із Сомалі, який розповів, як влаштована армія РФ зсередини. Повертатися туди він не хоче. Українські військові повідомили про полон російського 28-річного найманця із Сомалі, відео його інтерв'ю було опубліковано в Інтернеті.

Африканець розповів, що спочатку підписав контракт у Москві та був відправлений на полігон. Пізніше, опинившись на передовій, він зрозумів, що зробив найбільшу помилку у своєму житті. Розуміння цього прийшло швидко, та, не витримавши умов на фронті, він швидко здався у полон українським військовим, пише Діалог.

Сомалієць зізнався, що практично не проходив навчання у Росії. Йому не пояснили навіть базових речей, оскільки у російській армії майже ніхто не говорить англійською.

На фронті він пробув лише чотири дні, весь цей час ховаючись від дронів і снарядів і спостерігаючи навколо себе тільки трупи російських військових. За його словами, жодної допомоги пораненим не надають: їх просто кидають і не забирають.

Він висловив бажання не повертатися до Росії за обміном, побоюючись, що його знову відправлять на фронт. Африканець також закликав своїх співвітчизників не їхати до Росії та не брати участь у війні, підкресливши, що це рішення було помилковим.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації