Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із Путіним

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним. Про це йдеться на сайті глави держави.

Йдеться про Указ президента про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня “Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності”.

Документ датований 30 вересня і набирає чинності з дня його опублікування, пише Суспільне.

30 вересня, враховуючи результати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та заслухавши членів РНБО, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

  1. Констатувати неможливість проведення переговорів з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.
  2. Схвалити текст Спільного звернення президента України, голови Верховної ради України та прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.
  3. Кабінету Міністрів України доручили підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України. Щоб довести оборонний потенціал України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії РФ.
  4. В умовах ескалації з боку Російської Федерації уряд має забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.
  5. Верховній Раді України рекомендовано прискорити ухвалення законопроєктів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку Російської Федерації.

Що відомо

  • У Росії у вівторок, 4 жовтня, Рада Федерації одноголосно ратифікувала так звані "договори" про входження "ДНР", "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей до складу Росії.
  • Президент України Володимир Зеленський 30 вересня провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.
  • 30 вересня президент Росії Володимир Путін підписав "укази" про визнання Херсонської та Запорізької областей "незалежними територіями".
  • На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей 23 вересня розпочались, а 27 вересня завершились, псевдореферендуми про приєднання до РФ.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації