Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із Путіним
Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним. Про це йдеться на сайті глави держави.
Йдеться про Указ президента про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня “Щодо дій України у відповідь на спробу Російської Федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності”.

Документ датований 30 вересня і набирає чинності з дня його опублікування, пише Суспільне.
30 вересня, враховуючи результати засідання Ставки Верховного Головнокомандувача та заслухавши членів РНБО, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:
- Констатувати неможливість проведення переговорів з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.
- Схвалити текст Спільного звернення президента України, голови Верховної ради України та прем’єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.
- Кабінету Міністрів України доручили підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України. Щоб довести оборонний потенціал України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії РФ.
- В умовах ескалації з боку Російської Федерації уряд має забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.
- Верховній Раді України рекомендовано прискорити ухвалення законопроєктів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку Російської Федерації.
Що відомо
- У Росії у вівторок, 4 жовтня, Рада Федерації одноголосно ратифікувала так звані "договори" про входження "ДНР", "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей до складу Росії.
- Президент України Володимир Зеленський 30 вересня провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.
- 30 вересня президент Росії Володимир Путін підписав "укази" про визнання Херсонської та Запорізької областей "незалежними територіями".
- На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей 23 вересня розпочались, а 27 вересня завершились, псевдореферендуми про приєднання до РФ.
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Боєць 82 окремої десантно-штурмової Буковинської бригади Руслан Мироненко самотужки вирвався з російського полону та повернувся до своїх
-
Атака дронів: на Київщині біля магазину поранені четверо людей
-
"Kill-зона" на 20 км: "Мадяр" розповів, як уже влітку фронт може завмерти через дрони
-
Повітряні сили показали оператора Patriot, який рівно два роки тому першим у світі збив російський «Кинджал»
-
Нічна атака дронів: в Одесі загинули двоє людей, 15 травмовані. Постраждали Сумщина і Київщина. Дрон влучив в АЗС у Харкові
-
Прикордоники викрили тактику просування росіян на Сумщині. Що відомо?