Зеленський розпорядився збільшити зарплату військовим на "нулі" до 200 тисяч грн на місяць

Президент України Володимир Зеленський 21 лютого провів зустріч з фракцією партії "Слуга народу" в Верховній Раді. Серед іншого, голова держави розпорядився збільшити зарплату військовим до 200 тисяч грн на місяць.

Про це у своему Telegram-каналі розповів нардеп Юрій Мисягін. За його словами підняти виплати потрібно тим воїнам, "які на передовій вже два роки", пише Oboz.ua

Очільник фракції "слуг" Давид Арахамія уточнив, що на зустрічі з президентом "говорили про найголовніше для нашої Перемоги – фронт, економіку, допомогу партнерів, збереження єдності в суспільстві".

Відповідно Зеленський дав завдання парламенту і депутатам. "Роботи багато. Але від початку повномасштабного вторгнення парламент показав свою здатність справлятися з найскладнішими завданнями. Будемо тримати цей темп до Перемоги", – додав нардеп.

Як розповів ТСН.ua на умовах анонімності один з учасників закритої зустрічі, Володимир Зеленський закликав народних депутатів до єдності.

“На зустрічі не було нічого надзвичайного. Але президент звернувся до всіх, щоб ми всі трималися купи. Бо росіяни активно думають над тим, щоб дестабілізувати парламент і зробити так, щоб уже умовно від травня цілі фракції не виходили на роботу. Це буде частиною великої інформаційної кампанії проти нього, що начебто він уже нелігітимний”, – пояснив член монобільшості.

Також на зустрічі глава держави анонсував, що українським захисникам, які воюють на нулі, треба піднімати грошове забезпечення до 200 тис. грн на місяць.

“Також зазначив, що нині проходить аудит у ЗСУ, і новий головком ЗСУ вже знайшов тисячі військових, які жодного разу не були в зоні бойових дій. Їх зараз будуть активно залучати”, – підкреслив співрозмовник.

В Україні з лютого розмір грошової винагороди для військовослужбовців не змінили. При тому певні зміни в заробітних платах відбулись кілька місяців тому. Розмір заробітних плат військових залежить в першу чергу від того, які завдання та де вони виконують.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації